Ubytování v chatkách

Hledáte skvělou dovolenou, kde byste si mohli odpočinout a přitom si užít skvělou zábavu s možností objevovat přírodní krásy a památky? Chcete se vrátit do dětských let, kdy jste s rodiči jezdili po české republice a stanovali jste v krásných kempech. Nebo jste byli ubytovaní v malých a útulných chatkách. To jak vás otec učil sekat třísky a rozdělávat oheň, abyste si mohli večer opéct buřt nebo si ugrilovat nějaký dobrý kus masa. Nebo když vás rodiče učili plavat v rybníku nebo na jezeře. Krásné vzpomínky, které teď můžete předat vlastním dětem. Rozhodně to stojí za to, aby vaše ratolesti poznali jaké to je stanovat a zažít ten skvělí pocit z neznámého a něco se naučit. Nechcete přece, aby vaše děti nevěděli jak vzít sekeru do ruky nebo jak rozdělat oheň. Co se v mládí naučí to se jim bude celý život hodit.

chatka u jezera

Mi pro vás máme něco podobného, budete si moci užít čerstvého vzduchu a budete vzpomínat na dětské léta. Přijďte obdivovat krásy chráněné krajinné oblasti Kokořínsko – Máchův kraj. Nabízíme vám krásné ubytování přímo u Máchova jezera v útulných chatkách. Máchovo jezero chatky jsou základně vybaveny. Najdete tu postele pro čtyři lidi, stolek s židličkami, skříň a ledničku. Ta vám poskytuje jedinečnou možnost si uskladnit potraviny, které vám vydrží. Můžete tak ráno posnídat a večer si něco dobrého ugrilovat.

večerní táborák

Dále v areálu naleznete jídelnu s barem, kde máte možnost si něco koupit. Dále jsou v areálu sociální zařízení společné pro celý areál, které jsou čisté a dostatečně početné, aby vyhovovaly počtu ubytovaných. Toalety i sprchy jsou moderní a pěkné. Neváhejte a přijďte si k nám odpočinout do chatek Máchovo jezero. V okolí najdete kromě koupání i krásné památky jako hrad Bezděz, Houska nebo zámek Zákupy a krásné skalní útvary s jeskyněmi. V nedalekém okolí můžete navštívit Libereckou Zoo nebo kouzelný výhled z Ještědu, kam můžete vyjet lanovkou nebo si kopec vyjít pěšky.