Vestavěná skříň pro úklidové prostředky


O existenci vestavěných skříní ví již mnoho lidí, největší boom této technologie nastal již v devadesátých letech, kdy si lidé začali plně uvědomovat jejich výhody, jimiž jsou zejména posuvné dveře a koncentrovaný úložný prostor na jednom místě. Máte pak například ve vaší ložnici vše, co se týče odívání, a nemusíte odbíhat na deset různých míst v bytě. Vestavby na míru se však dají využít i jinak, stejně efektivně, ovšem k odlišným účelům, než jsou oděvy a oděvní doplňky.

skříně s oblečením

Úklidové prostředky – úklidové prostředky by měly být někde mimo obytnou zónu a ložnici, nejlépe v suterénu domu a zde se opět bezvadně uplatní skříň na míru. Můžete tu mít uklizené saponáty a další různá čistidla, prací prostředky, vysavače, náhradní sáčky, hadry, kbelíky, smetáky, tlakové čističe a vše ostatní, co s úklidem domácnosti souvisí. Pozor dávejte zejména u hořlavin a jedovatých chemikálií, které nesmí přijít do kontaktu s malými dětmi a domácími zvířaty.

nábytek v bytě

Dílna a garáž – v těchto prostorách se do skříní dají umístit kromě nářadí i náhradní díly na jízdní kola, automobily, zahradní technika a další stroje či nástroje v domácnosti, například šicí stroj. Skříň se hodí i pro ukládání olejů a maziv, barev a ředidel, dřevěného řeziva či spojovacího materiálu.

Sportovní potřeby a hračky – proč by nemohly mít vestavěnou skříň ve svém pokoji i děti? Uloží si do ní vše, co potřebují do školy, vyskládají do regálů své hračky, které někdy zaplní i více než polovinu skříně, a mohou tam mít umístěna steliva i krmiva pro své mazlíčky, jako jsou křečci a morčata. Vestavba se hodí i jako sklad sezonních sportovních potřeb, tedy zejména koloběžek, lyží a lyžařské výzbroje, vodáckého vybavení (pádel, lodních vaků, kempinkových vařičů, spacáků a stanů) a dalších sportovních potřeb, kam patří různé druhy míčů, tenisové a badmintonové rakety a třeba i kompletní hokejová výzbroj.