Podložky pod židli

Myslíte si, že najít nějakou tu pohodlnou podložku, je umění? Pak jste na velké mýlce. Není to vůbec složité, jak se může na první pohled zdát. Pokud zrovna nějakou vybíráte, pak byste měli myslet na to, že nejvhodnější bude, pokud se zaměříte na to, jak vypadá podlaha v dané místnosti, jaká je velikost prostoru apod. Jestliže budete chtít, je možné dát si na takovou podložku dokonce i fotku. Zvolit si můžete louku nebo moře. Zvolit si můžete ale také úplně něco jiného.
Nejdůležitější je ale na tom všem opravdu podlaha. Úplně nejlepší by bylo předem vědět, jestli podložka přijde na koberec, která má speciální hroty, aby dobře seděla, nebo přijde na hladkou podlahu, která tyto hroty nemá.

žíle

Poté je již možné vybrat si tvar. Podložky v dnešní době existují již v několika variantách. Mohou být kulaté, oválné nebo atypické. Zapomenout nesmíme ani na velikost. Může se jednat o podložku, která je malá (ve velikosti, která se dává například pod květináč) nebo hned několika metrová (ty se dávají nejčastěji v kanceláři šéfa).

Dovolíme si tvrdit, že tohle je ta nejméně náročná část. Složitější je ta, která se zabývá výběrem obrázku nebo barvy, který by na také podložce měl být umístěn. Ty podložky pod židli beanbag.cz, které jsou elegantní, už nejsou tak úplně módní, jelikož na ně narazíte snad v každé kanceláři.
Mnohem lepší jsou ty, které jsou barevné. Mohou být oranžové, žluté, zelené apod. Závisí na vašem výběru.
Oblíbené jsou ale podložky s fotografií. Jestli si myslíte, že se tím myslí fotka vaší rodiny, pak to nutně nemusí být zrovna tohle.
Vybrat si můžete místo toho vesmír, peníze, hory…, cokoliv, na co si jen vzpomenete.

podložky

Ne nadarmo se říká, že se fantazii meze nekladou.
Díky podložkám ochráníte podlahu ale také koberec před poškozením. Rozhodně i vy musíte uznat, že podlaha, která je poškozená, nevypadá zrovna vábně.