S plastovou obálkou se o vaše zboží nemusíte obávat

Jestliže vám záleží na tom, aby se vaše zásilky dostaly vždy bez potíží do cíle, tak neváhejte a zvolte si pro jejich balení plastové obálky. Jedná se bezpochyby o ten nejlepší způsob balení, který vám nabízí hned několik velkých výhod najednou.
červená obálka
Plastové obálky si můžete pořídit hned v několika různých velikostech a také v několika silách v šířce 50, 60, 70 a 90 mikrometrů, takže je jisté, že si mezi nimi hravě vyberete i vy, ať už potřebujete odeslat cokoli. Navíc můžete mít obálky buď s uchem anebo bez ucha. Obálky s praktickým uchem na držení jistě ocení všichni ti zákazníci, kteří si svou objemnou zásilku ponesou z pošty domů. Praktické odnosné ucho jim následnou přepravu velmi usnadní.
soukromá zpráva
Nicméně přepravu zásilek usnadňují plastové obálky ještě v mnoha dalších směrech. Rozhodně je potřeba zmínit jejich přirozenou nízkou hmotnost, a navíc také jejich pružnost. Díky tomu do nich hravě zabalíte jakoukoli zásilku, přestože se nejčastěji používají k odesílání zásilek textilu. Jejich nízká hmotnost ve srovnání s jinými obalovými materiály je navíc předurčuje k přepravě, protože tak zbytečně neplatíte za těžký obal, ale pouze za přepravu zboží. Navíc, plastová obálka je pružná a dokonale kopíruje tvar zabaleného zboží, takže nebudete převážet zbytečný vzduch a vyhnete se balení do zbytečně objemných a těžkých krabic, který by třeba mohly přesahovat běžné rozměry stanovené pro zásilku přepravní společností.
Vnitřní strana obálky je černá, a tudíž neprůhledná, nikdo tak neuvidí, co se ve vaší zásilce skrývá, ať už svým zákazníkům posíláte cokoli.
A to hlavní je, že plastová obálka je přirozeně nepromokavá, takže s ní rozhodně neriskujete, že by se vaše zboží dostalo na místo v porušeném anebo znečistěném stavu, ať už ho v průběhu přepravy potká déšť anebo třeba studený vlhký sklad.
S tímto balicím materiálem zkrátka nešlápnete vedle.