Praktické rolety

Jednoduché a elegantní řešení

Najít správný produkt, pomocí kterého zakryjete okna, nemusí být vždy tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Často se lidé rozhodují mezi žaluziemi a roletami. Jsou to nejběžnější možnosti zakrytí oken, avšak u žaluzií hrozí riziko přetrhnutí lanka či lanek přímo mezi jednotlivými pláty žaluzií, což může způsobit nepříjemné problémy. Jejich hlavní výhoda tkví ovšem v možnosti regulování světla, které vpouštíte do místnosti.

elegantní volba

Naproti tomu rolety jsou v tomto ohledu praktické. Jednak poskytnou krytím oken dostatečné soukromí, zvlášť například na rušné ulici či na sídlišti, kde si občas musí lidé koukat z okna do okna. Stejně tak nabídnou dobrou ochranu před sluncem a mohou i vypadat skvěle. Díky použitému materiálu jsou totiž velmi elegantní a působí na okně příjemně.

Máte obavy, zda se nejedná o příliš přímočaré řešení? Zda není volba světlo-tma příliš jednoduchá? Nemusíte si s tím dělat starosti, protože i u rolet, je možné regulování světla. Látka je prošita v pruzích tak, aby šlo nastavit denní a noční či večerní variantu.

Kvalitní materiály

Rolety na míru jsou perfektním řešení pro atypická ona, která jsou v dnešní době velmi oblíbená. K dispozici samozřejmě i standardní rozměry na běžná plastová i dřevěná okna, ovšem v dnešní době jsou požadavky rolet i na velká francouzská okna a či další varianty.

A jak se takové zastínění ovládá? Možností je hned několik. Můžete mít úplně klasické řetízky, kterými budete regulovat míru zatažení, ovšem pro milovníky moderní technologie je k dispozici také ovládání přes aplikaci pomocí elektrického motorku.

volba žaluzie vs rolety

Vybírejte podle vlastních pocitů

Barvu můžete samozřejmě upravit podle vlastního interiéru, oblíbené barvy a stejně tak je to se vzory, které lze vybírat stejně jako barvy. Pokud máte obavu, že by i tak rolety mohly propouštět nějaké světlo, o které nestojíte, pak nabídneme možnost zatemňovacích rolet.