Pořiďte si krejčovskou pannu

Pokud jste začali šít oblečení pro sebe a pro své blízké, jistě se snažíte neustále vymýšlet triky, kde zhotovované oblečení zkoušet. Sami však víte, že zkoušet oblečení na jiných předmětech, než jsou k tomu určeny, není ono. Krejčovská panna nastavitelná z naší nabídky, by mohla vyřešit vaše peripetie se zkoušením šitého oblečení jednou pro vždy. Jedná se totiž o předmět, který je ke zkoušení oblečení přímo určený. Jelikož je panna nastavitelná, ulehčí vám práci mnohonásobně. Pokud to se šitím myslíte skutečně vážně, není proč váhat.

Používají ji návrháři

Nastavitelné krejčovské panny používají přední módní návrháři a výrobci oděvů. Jestliže jste se s tímto typem panny ještě nesetkali, rádi bychom vám dali podrobnější informace k této figuríně.

Krejčovská panna nastavitelná je:
• vyráběna podle nejvyšších evropských standardů kvality
• vyrobena z kvalitního plastu
• vnější část je potažena poměrně elastickou textilií
• uprostřed je tenká molitanová výztuž(můžete zapichovat krátké špendlíky)
• maximální výška figuríny je 170 cm
• regulace velikostí pomocí vstupních koleček s vypsanými velikostmi
• vhodná i pro domácí použití

Krejčovskou pannu nastavitelnou můžete tedy nastavit do potřebných rozměrů dané osoby, pro kterou oblečení šijete. Ať už je daná osoba štíhlá či plnějších tvarů, na naší figuríně vyzkoušíte každou velikost oblečení. Jejím velkým plusem je také zarovnávač délky sukní, který je součástí a jistě ho využijete. Na této panně snadno nastavíte velikosti oblečení od S až po XL. Ačkoliv je pořizovací cena této panny trošku vyšší, její koupě se vám rozhodně vyplatí. Ušetří vám mnoho námahy při šití. Nezabere příliš mnoho místa a přesto se v ní skrývají čtyři velikosti. Začněte šít mnohem efektivněji. Pusťte se do svého oblíbeného koníčku skutečně naplno.