Brrr, to je zima

Když přistoupíte ke svému bazénu, vidíte, jak je voda nádherně čistá a doslova Vás láká k tomu, abyste se do ní ponořil. Najednou zapomenete, že jste se koupal před několika dny naposledy, protože ty dny byly poměrně studené, a neuvědomíte si, že i voda se nestačila sluncem prohřát.

Je pozdě. Už jste se rozběhl a skočil! Brrr, to musíte zažít doslova šok! Každý zná ten pocit krátkého zastavení dechu a objevení srdce v krku. I hlas nefunguje, jen se tak nějak zajíkne. Taková zima! No, to jsem ale trouba, řeknete si, a hned se pustíte do rozhýbání končetin, abyste se alespoň trochu zahřál.
Problém ale bude v tom, že ignorujete bazénový teploměr! A vidíte? Teď by se Vám, sakra, hodil!

Co kdybyste se už vykašlal na to, že si příště před skokem smočíte palec u nohy, a raději si pořídil teploměr do bazénu, který Vám ukáže skutečnou teplotu vody. Víte, ono to Vaše tělo nemusí dostávat takové šoky každou chvíli. Není to moc zdravé. A ve Vašem věku, co si budeme namlouvat.

Můžete si vybrat jeden z mnoha.
Ne, nebudete muset chodit s bazénovým teploměrem k vodě, strkat jej pod hladinu a chvíli počkat, jako když si měříte teplotu těla v podpaží. Vy si můžete vybrat z mnoha variant:
· teploměr neplovoucí,
· teploměr s plovákem,
· teploměr s provázkem,
· a nakonec všechny teploměry v různých barvách a tvarech.

A těch pár korun Vás nezabije. Nebo jste snad líný běhat někam do obchodu? To máte ale zastaralé myšlení. Než se půjdete vykoupat, objednejte si jej na internetu, ne? Ach jo, ti muži!

Než zase skočíte do bazénu.
S bazénovým teploměrem máte velkou výhodu toho, že po skoku do vody nebudete muset ukazovat manželce, jak velká zima ve vodě je. Jednoduše se nejprve podíváte na kvalitní bazénový teploměr, který v bazénu máte přichycen ke stěně, a potom buď půjdete do vody pomalu, nebo si ji přihřejete. Máte-li tedy čím