Ke stěhování Praha potřebujete mít zajištěné parkovací místo

Máte před sebou nesnadný úkol přestěhovat byt nebo rodinný dům, případně kancelář či nebytový prostor, a plánujete vhodný termín? Pokud nepatříte mezi ty, co se zbytečně stresují rozhodováním na poslední chvíli, a plánujete vše s rozvahou a v časovém předstihu, pak jste ve značné výhodě. Stresu se lze totiž docela dobře zcela vyhnout a zorganizovat vše tak, aby stěhování proběhlo v poklidu.

stěhovací dodávka

Co zajistí stěhovací firma

Odvoz starých věcí na sběrný dvůr – staré spotřebiče, rozbité sportovní potřeby ze sklepa, staré koberce a bytové dekorace, sedací soupravy atp., to vše stěhováci zlikvidují odvozem na sběrné stanoviště.

Vyklizení prostor – specializovaná firma může zajistit i vyklizení pozůstalostí, případně nájemních bytů po bývalých nájemnících, vše záleží na vzájemné dohodě. Hodí se to zejména tehdy, nemáte-li dostatek sil, času a prostředků zvládnout něco takového sami.

tři papírové krabice

Přemístění neobvyklých i těžkých břemen – stěhováci se najímají i na akce menšího rozsahu, jako je např. přemístění méně obvyklých věcí. Může to být přestěhování velkých cenných předmětů (soch a obrazů), starožitného nábytku, který se nedá rozebrat, velkých hudebních nástrojů, trezorů a dílenských strojů.

Montáž nábytku – rozebrat malou komodu nebo noční stolek je snadné, ale s kuchyňskou linkou nebo šatní skříní na míru to už vyžaduje více času, námahy, ale i potřebných zkušeností. Firma stěhování Praha zajistí i tyto práce, a pokud si přejete zajištění služby na klíč včetně balení některých věcí, je možné po dohodě i toto.

Co musíte zajistit vy

Parkování – prvořadý úkol, jemuž musíte přidělit nejvyšší prioritu, a který jde čistě na váš vrub. Bez parkovacího místa vás nikdo nepřestěhuje a v některých částech Prahy je nutné jít dokonce cestou úředního postupu. Odbory dopravy bývají většinou benevolentní, ale mají ze zákona měsíční lhůtu na vyřízení vašeho požadavku. Proto je právě zajištění parkovacího místa pro stěhováky prioritní a hlavně bohužel časově náročné.