Malý byt, moc věcí a hodně členů domácnosti? I přesto můžete pohodlně žít! Poraďte se s architektem!

Sužují vás doma příliš malé prostory, ale na pořízení většího bytu nemáte finance? Hledáte řešení, které vás z toho vysvobodí? Zkuste dobré rady!

Malý byt, moc věcí a hodně členů domácnosti? I přesto můžete pohodlně žít! Poraďte se s architektem!

Už vám dochází nápady ale i volný prostor v bytě? Máte pocit, že neustále přibývá věcí, že doma o sebe s dětmi a partnerem zakopáváte a nevíte, co s tím provést? Dnešní podmínky pro pronájem větších bytů a to nemluvě o jejich koupi, nejsou zcela ideální a tak dost často nezbývá nic jiného, než pracovat s tím, co zrovna máme. Možná byste se sami divili, kolik místa ne může najít i v opravdu malém bytě. Že vy ten prostor nevidíte? Určitě se najde někdo, kdo jej objeví.

vyřešte problém s bydlením

Oslovte bytového architekta a začněte žít podle svých představ

Ono je pravdou, že bytoví architekti bývají vnímání jako nadstandard. Musíte si totiž zaplatit za to, že vám takový člověk pomůže vymyslet vhodné řešení, navrhne vám celý interiér nebo jen najde řešení a vychytávky, o kterých vy třeba ani nevíte. Někomu se to zdá zbytečné, ale mnohdy je to zkrátka k nezaplacení. Už i při zařizování bytu, při rekonstrukci nebo během stavby úplně nového bydlení, můžete hodně získat díky architektovi, který vám ušetří zejména starosti a práci. Je třeba dodat, že dnes stoupá poptávka po těchto službách, protože ne každý si dokáže navrhnout sám interiér tak, aby byl v konečném důsledku skutečně spokojený. No a v případě, že se snažíte najít opravdu vhodné konkrétní řešení, které vám může vyřešit doma zapeklitou prostorovou situaci, může se architekt jevit jako to jediné rozumné řešení.

návrh architekta

Hledání možností

Bytový architekt evalofa přijde, vy mu řeknete o tom, jaké máte představy a následně se už můžete podívat jen na konečný návrh řešení. Je to snadné, navíc můžete a jistě i budete příjemně překvapeni. Když se sami rozhlédneme, obvykle vidíme, jen to, co je před námi. Můžeme tak řešit například prostorové problémy jen díky tomu, co známe. Jenže prostor se dá v malém bytě najít mnohdy i tam, kde bychom ho běžně neviděli a ani nehledali. Stejně tak se může hodit i jiné kombinování barev či vzorů, protože i samotné výběry materiálů a barev či vzorů jsou podstatnou součástí pohodlného bydlení.

Nevíte si sami rady? Bytový architekt poradí a najde řešení za vás a pro vás!