Investice do Osram nightbreaker se vyplatí

Značku Osram nikdo nemusí dvakrát představovat. Nejrozšířenější výrobce snad po celém světě, který dodává na trh kvalitní žárovky pro automobily, do všech možných a potřebných částí. Jejich prioritou je nejen kvalita, ale také perfektní svítivost. Díky této vizi se neustále jejich průzkum a trh naplňuje a máme skutečně dostatečný výběr. Pokud například budeme řídit v noci, tak rozhodně oceníme řadu světelného zdroje pod názvem Osram nightbreaker. Není totiž nad to, vidět v noci za volantem přesně tak, jako za denního světla. Krajnice jsou pěkně přehledné a řidič snadno zaznamená překážku na cestě. Oči nejsou tak unavené, jak by byly v případě velké soustředěnosti, pokud by bylo nekvalitní svícení.
halogenová žárovička.jpg

Výhody těchto žárovek:

· Vydávají více světla a to klidně až o 130% ve srovnání se standardními. Jejich působnost se projeví především v důležité části před vozidlem, které bývá zhruba do 100 metrů – což je střed světelného kužele, díky rozpoznání nepřirozeného pohybu na silnici, může mít řidič daleko lepší reakci.

· Je prodloužená viditelnost díky delšímu světelnému kuželu. To je také poznat i samotné jízdě automobilem, která je sama o sobě klidnější. V jakékoliv snížené viditelnosti, jako je pak šero, úplná tma, ale i mlha, tak krajnice jsou právě kritickou zónou.

· Bezpečnost je víc, než ušetřené peníze v naší peněžence. Tyto žárovky vydávají až o 20% jasnější bílé osvětlení, pokud je srovnáme se standardními. Světlo v žádném případě neosvěcuje protijedoucí vozidla. Ovšem za volantem se budeme cítit velmi dobře, jelikož předměty jsou vidět v daleko přirozenějším provedení, tudíž jsou dobře rozpoznat informační, ale i výstražná značení.
světla vozu.jpg

Správný výběr, kvalitní jízda

Žárovky, které se neustále zdokonalují, mají za sebou důkladnou kontrolu, než se na trh vůbec dostanou. Projdou kontrolou světelného toku, intenzitou osvětlení, také jaký vydávají maximální jas, jak moc oslňují ostatní protijedoucí vozidla a dokonce i se vypočte vážený průměr, který vyjadřuje hodnoty při jízdě mimo obec. Skutečné rozpoložení pak světla na silnici bude vycházet ze souhry reflektoru a konkrétní žárovky. Samozřejmě, že výkonnější produkt to moc neovlivní, ale na druhou stranu, je důležité si nechat seřídit světlomety.