Služba, která vás zbaví zbytečných problémů s malým kufrem od auta

Máte ve vašem okolí po ruce spolehlivou půjčovnu dodávek Praha? Pak máte po problémech! Kdykoli budete řešit, jak z místa na místo převézt větší náklad, dodávka vám přijde vhod.

bila dodavka

A věřte tomu, že do ní složíte naprosto všechno, co bude potřeba. Tím spíše, když si vždy můžete snadno zvolit tu pravou, ať už jde o její rozměry anebo kapacitu nákladního prostoru, a případně i o další speciální využití – třeba chlazení nákladu. Vozit tak můžete naprosto všechno, ať už to jsou cihly, sazenice stromů, nový nebo starý nábytek, velké spotřebiče či rozměrné hudební nástroje. A samozřejmostí je, že toto všechno můžete převážet s klasickým řidičákem skupiny B.

Ač to může znít překvapivě, je tu dokonce řešení i pro ty, kdo žádný řidičák nemají anebo mají z řízení tak velkého vozu obavy – firma vám zajistí nejen vozidlo, ale i profesionálního řidiče!

cervene auto

A co všechno získáte v ceně výhodného pronájmu?

V první řadě je to limit 500 kilometrů jízdy zdarma každý den! Takový dárek uspokojí i ty nejnáročnější.

Na trasu vyrazíte s plnou nádrží paliva.

Na okně budete mít aktuální dálniční známku pro Českou republiku. Takže nemusíte váhat, po jaké cestě vyrazit.

Svůj osobní automobil můžete mezitím zdarma zaparkovat v hlídaném firemním areálu, takže se mu ve vaší nepřítomnosti nic nestane.

A abyste měli jistotu, že budete za všech okolností v bezpečí, je tu pro vás nejen zajištěné povinné havarijní pojištění, ale také prémiová asistenční služba. Tu můžete využívat stejně tak jako dodávky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce – tedy i o víkendech, o svátcích, anebo v noci.

Vždy máte jistotu, že si půjčujete spolehlivé vozidlo v perfektním stavu – pochází od osvědčeného výrobce, je čisté, a po pravidelné servisní prohlídce. Takže vás nikdy nezklame. Stejně tak jako nabídka, která vám přijde vhod v celé řadě životních situací.